رئیس دادگستری استان بوشهر:
دادگستری استان بوشهر برای ارتقا حوزه سلامت در کنار و همراه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است/گزارش تصویری

5 شهريور 1402
رئیس دادگستری استان بوشهر گفت: دادگستری استان بوشهر از هرگونه کمک به حوزه سلامت و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دریغ نخواهد کرد و در کنار این عزیزان هستیم.

دکتر مهدی مهرانگیز در حاشیه بازید شبانه از مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر اظهار داشت: در گفت‌وگو با بیماران و همراه آنان همه از خدمات ارائه‌شده و پرسنل این مرکز رضایت داشتند.
وی ضمن تبریک روز پزشک و تشکر از پزشکان، پرستاران و کادر مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر اظهار داشت: خدمت به مردم شریف به‌ویژه مردم شریف استان بوشهر که در متانت، صداقت و راستی بی نظیرند وظیفه ماست و باید برای این مردم خدمات عالی ارائه شود.
رئیس دادگستری استان بوشهر تصریح کرد: مسائل و مشکلاتی در حین و قبل از بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خصوص جا، امکانات و تجهیزات این بیمارستان مطرح کردند که پیگیری‌های لازم از سوی دادگستری استان بوشهر انجام خواهد گرفت.
دکتر مهدی مهرانگیز رئیس دادگستری استان بوشهر به همراه دکتر حسن و ملکی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دکتر اصغر بحرانی رئیس مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر از بخش‌های مختلف مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر بازدید و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمات قرار گرفت.
دکتر مهدی مهرانگیز رئیس دادگستری استان بوشهر با اهدای گل روز پزشک را به پزشکان مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر تبریک گفت.
انتهای پیام/م.م 4090

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
بازدید     مدیر.کل.دادگستری.بوشهر     بیمارستان.قلب.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   7 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >