پیام تبریک رئیس مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر به مناسبت روز پرستار

10 آذر 1401
رئیس مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر با صدور پیامی ضمن گرامیداشت میلاد باسعادت حضرت زینب کبری (س)، روز پرستار را به جامعه پرستاران این مرکز تبریک گفت.

پیام وی به شرح زیر است:
بسمه‌تعالی
روز پرستار مصادف با ‌میلاد باسعادت پرستار دشت کربلا حضرت زینب کبری سلام‌الله علیها، روز بزرگداشت مقام شامخ پرستاران به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین ارکان نظام سلامت است که نقش بی‌بدیل و اساسی آنان در فرایند درمان بیماران بر هیچ‌کس پوشیده نیست.
پرستاران به‌عنوان سپید جامگان حوزه سلامت همواره با تأسی از پرستار جاودانه تاریخ حضرت زینب کبری سلام‌الله علیها تا پای جان در حفظ و تأمین سلامت بیماران و کاستن از درد و رنج ناشی از بیماری دردمندان تمام تلاش و همت خود را بکار بسته‌اند که عرصه پرفرازونشیب مقابله با کووید-۱۹ یکی از جلوه‌های درخشان ایثار و جان‌فشانی مدافعان سلامت بوده که برگ زرینی را بر افتخارات بی‌شمار کادر پرستاری در جای‌جای ایران اسلامی افزوده است.
این‌جانب ضمن عرض تبریک خجسته میلاد عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب کبری سلام‌الله علیها و روز پرستار به جامعه بزرگ پرستاری به‌ویژه پرستاران و بهیاران تلاشگر مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر، سلامتی و توفیقات بیش‌ازپیش تمامی خدمتگزاران صدیق نظام سلامت را از درگاه حضرت احدیت مسئلت دارم.

دکتر اصغر بحرانی
 رئیس مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر
آذرماه ۱۴۰۱

کلمات کلیدی:
روز.پرستار.اصغر.بحرانی    

تاریخ بروز رسانی:   7 دی 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >