با پزشکان و پرستاران مجرب؛
آنژیوگرافی عروق همه اندام‌ها و اعضای بدن در بیمارستان قلب بوشهر انجام می‌شود

23 اسفند 1400
مسئول بخش آنژیوگرافی بیمارستان قلب بوشهر گفت: در بیمارستان قلب بوشهر انجام عمل آنژیوگرافی عروق برای همه اندام‌ها و اعضای بدن امکان‌پذیر است.

سید محمدمهدی مصطفوی در گفت‌وگو با روابط عمومی بیمارستان قلب بوشهر گفت: بخش آنژیوگرافی با عملکرد خیره‌کننده پزشکان و پرستاران مجرب توانسته است خدمات درمانی مطلوبی به مراجعین بیمارستان قلب بوشهر ارائه دهد.
مصطفوی ضمن تشکر از استقبال مردم برای دریافت خدمات آنژیوگرافی در بوشهر افزود: بسیار خرسندیم که کیفیت مطلوب خدمات آنژیوگرافی موجب جلب اعتماد و رضایت هم استانی‌های ما شده است.
وی ادامه داد: به دلیل استقبال و اعتماد مردم به خدمات بیمارستان قلب شاهد کاهش سفرهای درمانی به خارج از استان بوشهر بوده‌ایم.
مسئول بخش آنژیوگرافی بیمارستان قلب بوشهر تصریح کرد: در حال حاضر خدمات آنژیوگرافی در بیمارستان قلب بوشهر با یک‌تخت فعال و یک‌تخت در شرایط اورژانسی ارائه می‌شود.
مصطفوی عنوان کرد: برای کاهش زمان انتظار انجام عمل آنژیوگرافی، باوجود کادر مجرب و متخصصان توانمند نیاز به تخت فعال دیگری نیز وجود دارد که امیدواریم با حمایت مسئولان دانشگاهی و استانی این مهم نیز انجام گیرد.
وی با اشاره به شرایط خاص پذیرش بیماران به دلیل شیوع کرونا خاطرنشان کرد: آن دسته از هم استانی‌هایی که به عمل آنژیوگرافی نیاز دارند می‌توانند با در دست داشتن معرفی‌نامه پزشک معالج خود به آدرس چهار راه دادگستری، جنب هلال‌احمر، بیمارستان قلب بوشهر مراجعه نمایند و یا با شماره تماس ۰۷۷۳۳۳۳۲۹۴۶ از ساعت ۷: ۳۰ الی ۱۳: ۳۰ جهت هرگونه اطلاعاتی در مورد نوبت‌دهی و آمادگی‌های قبل و بعد از عمل تماس حاصل نمایند.


انتهای پیام/ م.م 4090
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آنژیوگرافی    

تاریخ بروز رسانی:   9 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >