نجات جان جوان ۳۰ ساله از مرگ در بیمارستان قلب بوشهر

21 امرداد 1398
پیمان زند مدیر داخلی بیمارستان قلب گفت طی تماس تلفنی از بیمارستان قائم در خصوص بیمار سی ساله ای که با درد شدید قفسه سینه مراجعه کرده بود.

بلافاصله تیم مشاوره جراحی به سرپرستی دکتر پوربهی تشکیل جلسه داده است و مریض را ساعت یازده و سی دقیقه شب وارد بیمارستان قلب و مستقیم به بخش آنژیوگرافی منتقل شد و عمل جراحی انجام گرفت.

 

Image result for ‫عمل آنژیوپلاستی‬‎

سید محمد مهدی مصطفوی، مسئول بخش آنژیوگرافی بیمارستان قلب بوشهر با اشاره به نجات جان جوان ۳۰ ساله در بیمارستان قلب بوشهر اظهار داشت: شب گذشته ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه طی تماس تلفنی با این بیمارستان وضعیت وخیم یک بیمار ۳۰ ساله گزارش شد که بلافاصله عملیات پذیرش صورت گرفت.

 

وی افزود: در کمتر از ۱۵ دقیقه پزشک فوق تخصص قلب و سایر پرسنل جهت انجام عمل و نجات جان بیمار آماده شدند و ساعت ۲۳ و ۴۵ دقیقه عمل آنژیوپلاستی آغاز شد که با مهارت دکتر پوربهی و تیم همراهش عمل آنژیوپلاستی با موفقیت انجام شد و رگ اصلی قلب این بیمار ۳۰ ساله باز و خونرسانی به قلب از سر گرفته شد.

 

مسئول بخش آنژیوگرافی بیمارستان قلب بوشهر خاطرنشان کرد: پس از عمل آنژیوپلاستی تعبیه استند نیز در این رگ انجام شد تا در آینده نیز رگ این بیمار دچار تنگی و انسداد نشود.

 

مصطفوی از اجرای طرح ۲۴۷ در بیمارستان قلب بوشهر خبر داد و یادآور شد: طرح ۲۴۷ یعنی ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته، بیمارستان قلب بوشهر در آمادگی کامل قرار دارد و در صورت حضور بیمارانی که نیاز به مراقبت ویژه دارند، بلافاصله تیم تخصصی و فوق تخصصی بر سر بیمار حاضر خواهند بود.   

تاریخ بروز رسانی:   21 امرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >